Warning: include_once(//komp/head.php): failed to open stream: No such file or directory in /projekty/001.php on line 4

Warning: include_once(): Failed opening '//komp/head.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php54/lib/pear') in /projekty/001.php on line 4

15 LISTOPADA 2005
" MÓJ DOM EUROPA "
KONKURS DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ LUBELSZCZYZNYWYNIKI KONKURSU ! "MÓJ DOM EUROPA"

Europe Direct - Lublin, Lubelski Punkt Informacji Europejskiej, działający przy Europejskim Domu Spotkań - Fundacji Nowy Staw, ma zaszczyt zaprosić Państwa i młodzież z Państwa szkoły do udziału w konkursie "Mój dom Europa".

Europe Direct - Lublin działa w ramach sieci informacyjnej Komisji Europejskiej, powołanej do życia w maju 2005 roku. Nadzór nad prawidłowym działaniem Punktów Informacyjnych w Polsce sprawuje Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Jednym z wielu zadań Punktów Informacyjnych Europe Direct jest szerzenie informacji o Unii Europejskiej i wszelkich aspektach związanych z integrującą się Europą, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży i środowiska nauczycielskiego. Europe Direct - Lublin, bazując na doświadczeniu Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Lublinie, pragnie zapoczątkować tym konkursem współpracę ze szkołami Lubelszczyzny. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa tematyka i wezmą Państwo wraz z uczniami udział w konkursie.

Celem konkursu jest przedstawienie przez młodzież Państwa szkoły jej wizji Wspólnej Europy, działalności Unii Europejskiej, a także wsparcia, jakie udzielane jest młodym ludziom w Polsce przez Unię Europejską. Konkurs polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na jeden z dwóch zaproponowanych tematów:

  1. "Unia Europejska - historia i przyszłość, moja wizja wspólnej Europy";
  2. "Programy edukacyjne Unii Europejskiej szansą dla polskiej młodzieży".

Prezentacje powinny zostać przesłane do siedziby Europe Direct - Lublin, ul. 3-go Maja 18/3A, 20-078 Lublin do dnia 5 grudnia 2005. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej www.europe-direct.lublin.pl w dniu 7 grudnia 2005.

Do pracy powinna zostać załączona informacja zawierająca : imię i nazwisko opiekuna, imiona i nazwiska osób biorących udział w konkursie (max 3 uczniów), nazwę i adres szkoły, a także telefon kontaktowy do szkoły.
Nagrody laureatom konkursu wręczone zostaną podczas VI Regionalnego Zjazdu Szkolnych Klubów Europejskich Lubelszczyzny w dniu 9 grudnia 2005 roku w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu : zobacz regulamin konkursu ...
Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu (0-81) 534 61 91.

Z poważaniem,
Jarosław Szczepaniak

Dyrektor Europe Direct - Lublin
Lubelskiego Punktu Informacji Europejskiej

Lublin, 15.11.2005


PLIKI DO POBRANIA
zobacz regulamin konkursu ...


Warning: include(../komp/dol.php): failed to open stream: No such file or directory in /projekty/001.php on line 46

Warning: include(../komp/dol.php): failed to open stream: No such file or directory in /projekty/001.php on line 46

Warning: include(): Failed opening '../komp/dol.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php54/lib/pear') in /projekty/001.php on line 46