PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
email:
europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl
Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.CZERWIEC 2010

Szkolenie : "Fundusze europejskie na kulturę"


Punkt Informacyjny Europe Direct – Lublin zaprasza przedstawicieli instytucji kulturalnych, bibliotek, domów kultury, organizacji pozarządowych, samorządów i wszystkich zainteresowanych z terenu województwa lubelskiego do udziału w szkoleniu na temat funduszy europejskich na działania i inwestycje kulturalne. Szkolenie odbędzie się tuż przed Nocą Kultury i będzie stanowiło dla Państwa okazję do uczestnictwa w niezwykłych wydarzeniach kulturalnych, jakie odbędą się tego dnia w Lublinie.


Szkolenie odbędzie się: w sobotę 5 czerwca 2010 r. o godzinie 14.30
w Sali Unii Lubelskiej Klasztoru Ojców Dominikanów przy ul. Złotej 9 w Lublinie.

Uczestnicy szkolenia będą mogli się zapoznać z ofertą funduszy europejskich na działania i inwestycje kulturalne, m.in.:

Podczas szkoleń zostaną poruszone m.in. kwestie dotyczące warunków i możliwości pozyskania środków oraz przygotowania wniosków aplikacyjnych. Szkolenie jest bezpłatne. Organizator nie zwraca kosztów dojazdu.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej i przesłanie go do dnia 03.06.2010 r. na adres e-mail: europe-direct@europe-direct.lublin.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z powyższym zgłoszenie uczestnictwa nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Osoby zakwalifikowane zostaną indywidualnie poinformowane o szkoleniu.


Osobą do kontaktu w Lublinie pozostaje
Marta Jędrych tel. 081 534 61 91,
e-mail: europe-direct@europe-direct.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu.DO POBRANIA :

Zgłoszenie na szkolenie /MS Word/

Zgłoszenie na szkolenie /PDF/
PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
PROWADZONY JEST PRZEZ EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJĘ NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
 europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl 

WEBMASTER: © 2005-2017 STUDIO EM

home DO GÓRY