PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
email:
europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl
Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.MARZEC 2007
Z OKAZJI 50 LECIA PODPISANIA TRAKTATU RZYMSKIEGO
KONKURS PLASTYCZNY

SZANOWNI PAŃSTWO !

Europe Direct – Lublin, Lubelski Punkt Informacji Europejskiej zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym związanym z obchodami 50 rocznicy podpisania Traktatu Rzymskiego. Konkurs „Unia Europejska – 50 lat razem. "Wspólna przeszłość, nadzieje na przyszłość” daje możliwość zaprezentowania talentu plastycznego uczniów i ich wizji Wspólnej Europy.

50 lat temu Europa rozpoczęła długi proces integracji. Droga do Wspólnej, Zjednoczonej Unii Europejskiej była długa i wiele jeszcze pozostało do zrobienia. Konkurs plastyczny organizowany przez Europe Direct – Lublin daje możliwość zaprezentowania tego, co o integrującej się Europie myśli młodzież.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości odnośnie konkursu
można uzyskać w siedzibie Europe Direct – Lublin,
ul. 3-go Maja 18/3A, telefonicznie (0-81) 534 61 91,
lub drogą elektroniczną pod adresem
e-mail: europe-direct@europe-direct.lublin.pl.
Osobą kontaktową jest Jarosław Szczepaniak.

Z poważaniem,
Jarosław Szczepaniak
Dyrektor Europe Direct – Lublin


ZAPRASZAMY TAKŻE NA KONFERENCJĘ !

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, Europe Direct – Lublin, Prof. Zbigniew Zaleski Poseł do Parlamentu Europejskiego, Towarzystwo Współpracy Europejskiej oraz Fundacja Polskiej Akademii Nauk – Oddział Lublin mają zaszczyt zaprosić na konferencję „Unia Europejska – 50 lat razem. Wspólna przeszłość, nadzieje na przyszłość”, która odbędzie się dn. 23 marca 2007 r. w Auli Wydziału Politologii UMCS, Plac Litewski 3 w Lublinie. Współorganizatorami konferencji są Lubelski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Urząd Miasta Lublin.

Pierwsza część konferencji rozpocznie się w Auli Wydziału Politologii UMCS o godz. 10.45, na drugą część, z udziałem młodzieży i Szkolnych Klubów Europejskich, zapraszamy na godzinę 13.30 do Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Zobacz wszystkie informacje dotyczące konferencji ...

PLIKI DO POBRANIA
Zgłoszenie udziału
Regulamin konkursu

Informacje o konferencji
PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
PROWADZONY JEST PRZEZ EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJĘ NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
 europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl 

WEBMASTER: © 2005-2017 STUDIO EM

home DO GÓRY