SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


LUTY 2011 Spotkanie otwarte na temat Europejskiego Roku Wolontariatu

16 lutego 2011 roku w Europejskim Domu Spotkań w Nasutowie odbyło się spotkanie otwarte połączone z warsztatami na temat działalności woluntarystycznej w społeczności lokalnej, realizowane w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.

Podczas warsztatów uczestnicy wzięli udział w grze symulacyjnej "Skarpolandia", podzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi działalności wolontariackiej oraz swoim doświadczeniem w tym zakresie.
Punktem kulminacyjnym warsztatów była wymiana dobrych praktyk oraz prezentacja dorobku wolontariackiego uczestników spotkania.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Punkt Informacyjny Europe Direct – Lublin
we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Projekt współfinansowany ze środków Komisji Europejskiej. facebook