SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ
EUROPE DIRECT w LUBLINIE 


Sieć Informacji Europejskiej Europe Direct powołana została do życia przez Komisję Europejską w maju 2005 roku. Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin jest jednym z członków ogólnoeuropejskiej Sieci Informacji Europejskiej, funkcjonującej we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Organizacją prowadzącą punkt informacyjny w Lublinie jest Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw.

W ramach działalności ED - Lublin prowadzimy punkt informacji europejskiej w którym mieszkańcy lubelszczyzny mogą otrzymać informację na temat działalności UE, organizujemy akcje publiczne i konferencje poświęcone tematyce europejskiej, prowadzimy zajęcia edukacyjne w szkołach na temat UE. W siedzibie ED Lublin można także zapoznać się z publikacjami dotyczącymi historii, działalności i polityk UE.


NASZ ADRES

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin

ul. T. Zana 38, 20-601 Lublin;
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
tel. +48 81 536 10 93 , fax: +48 081 534 61 92

http://www.europe-direct.lublin.pl
europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl
Czy korzystali Państwo ostatnio z usług Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct?
Czy byli z nich Państwo zadowoleni?
Zachęcamy do wypełnienia ankiety!
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin
jest jednym z członków ogólnoeuropejskiej sieci informacyjnej.


Organizacją prowadzącą punkt informacyjny w Lublinie jest
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw.
Organizacja prowadząca pokrywa część kosztów kwalifikowanych realizacji projektu, zapewnia lokal do prowadzenia działalności oraz pokrywa koszty administracyjne działalności punktu informacyjnego.facebook