SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


MAJ 2011 Logo polskiej prezydencji w UE

Premier Donald Tusk podczas konferencji prasowej zaprezentował logo, które będzie firmować polską prezydencję w Unii Europejskiej.

- Bardzo byśmy chcieli umieć przekonać, że nasz europejski sukces jest związany z takim wyraźnym awansem cywilizacyjnym, a te wysokie cywilizacje poznaje się po tym, jak dbają o szczegóły - mówił szef rządu podczas prezentacji.
- Marzy nam się to, aby polska prezydencja stała się nowym znakiem jakości zarówno na rynku wewnętrznym, jak i poza granicami kraju - mówił dalej premier.
- Prosiłbym o odrobinę ciepła wobec tego projektu. Byliśmy absolutnie przekonani, że to logo wyraża istotę tego, co się w ciągu ostatnich 20 lat wydarzyło w Polsce - stwierdził premier.

Logo będzie eksponowane przez polski MSZ i inne resorty podczas wydarzeń związanych z półrocznym polskim przewodnictwem w Radzie Europejskiej rozpoczynającym się 1 lipca. Pojawi się też na portalu prezydencji i akcesoriach konferencyjnych: długopisach, notesach i innych gadżetach.facebook