SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


CZERWIEC 2011 Opowiedz nam swoją historię! - Prawdziwe historie na temat Jednolitego Rynku UE

Pracowałaś/eś, podróżowałaś/eś lub mieszkałaś/eś za granicą w Unii Europejskiej? A może rozszerzyłaś/eś swoją działalność gospodarczą ponad granicami albo kupowałaś/eś produkty on-line? Jeśli tak, to jesteś osobą, której poszukujemy, aby posłuchać o Twoim doświadczeniu poza krajem rodzinnym.

Komisja Europejska razem z Parlamentem Europejskim i przyszłą Prezydencją Polski w Unii Europejskiej ogłaszają konkurs na prawdziwe historie europejskich obywateli, konsumentów i przedsiębiorstw, które skorzystały z Jednolitego Rynku UE. Pięciu wyłonionych zwycięzców konkursu będzie miało możliwość poznać wszystkie osoby decyzyjne i podzielić się z nimi swoimi doświadczeniami z okazji Forum Jednolitego Rynku, które odbędzie się w Krakowie w terminie 3-4 października.

Termin nadsyłania prac mija 24 czerwca. Te z życia wzięte historie posłużą jako przykłady, które zainicjują dyskusję na Forum. Komisja Europejska przygotuje relację video ze zwycięskich prac.

Więcej informacji o konkursie i Forum:
www.tellusyourstory.eufacebook