SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


CZERWIEC 2011 Oficjalny portal polskiej prezydencji już w sieci!

Uruchomiono oficjalny serwis polskiej prezydencji. Na stronie www.pl2011.eu będzie można znaleźć informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących polskiego przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej.

W serwisie internetowym będzie dostępny m.in. program polskiej prezydencji, kalendarz wydarzeń związnych z prezydencją, a także dział akredytacji dla dziennikarzy.

Ponadto w jedna z zakładek oferuje informacje o 12 największych ośrodkach miejskich w Polsce. Do odwiedzenia Lublina zachęca Krzysztof Cugowski, wokalista zespołu "Budka suflera", który prezentuje nasze miasto nie tylko z perspektywy zabytków, ale również nowoczesnej architektury, czy też sztuki współczesnej. Za pośrednictwem serwisu można także zapoznać się z publikacją Ministerstwa Spraw Zagranicznych "About Polska", opracowanej na potrzeby promocji Polski podczas prezydencji.

Serdecznie zapraszamy na http://www.pl2011.eu!facebook