SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


PAŹDZIERNIK 2011 NAPISZ SCENARIUSZ ZAJĘC NT. EFS!

Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego i Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłaszają ogólnopolski konkursu na scenariusz zajęć nt. Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Prace konkursowe można zgłaszać w 3 kategoriach:

  • stworzenie scenariusza lekcji nt. EFS
  • przygotowanie scenariusza projektu edukacyjnego nt. EFS
  • przygotowanie scenariusza warsztatu dydaktycznego i metodycznego nt. EFS

Konkurs jest adresowany do nauczycieli i studentów
Prace można wysyłać do 31 października br.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz kontakt do organizatorów dostępny jest na stronie konkursu: www.scenariusz.roefs.pl 

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne.
Nagrodzone prace zostaną także zaprezentowane w publikacji - poradniku z zestawem scenariuszy zajęć o EFS, które w prosty i przystępny sposób przedstawią, czego dotyczy Europejski Fundusz Społeczny. Publikacja będzie dystrybuowana bezpłatne na terenie kraju.

Konkurs jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAPRASZAMY!facebook