SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


26.01.2012 "Kącik dla nauczycieli" ! "Kącik dla dzieci" !

Na stronach tych zgromadzono szereg różnego rodzaju materiałów dydaktycznych na temat Europy.

Materiały te zostały opracowane przez instytucje UE i inne organy rządowe i pozarządowe, aby ułatwić dzieciom i młodzieży przyswojenie informacji na temat Unii Europejskiej i jej polityki. Strony internetowe, broszury, książki, mapy i plakaty wyjaśniają, czym jest Unia i jakie są jej zadania. Ich tematyka obejmuje wiele spośród problemów i wyzwań, z jakimi zmaga się dzisiejsze społeczeństwo, na przykład: co możemy zrobić, żeby ochronić środowisko? Jak możemy żyć razem, zapewniając pokój i bezpieczeństwo na świecie?

"Kącik dla dzieci" !

Ta strona internetowa UE o prawach dziecka przeznaczona jest dzieci i nastolatków. Spróbuj swoich sił w grach, obejrzyj kreskówki i poznaj swoje prawa. Dowiedz się też, do kogo w swoim kraju możesz zwrócić się o pomoc, jeśli czujesz, że jesteś niewłaściwie traktowany. Oli, Ana i ich przyjaciele pomogą Ci odnaleźć wszystkie te informacje

WIĘCEJ INFORMACJIfacebook