SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


07.02.2012 Tydzień e-Umiejętności

07.02.2012
logo

Aby pomóc młodzieży w Europie wykorzystać najlepsze możliwości pracy generowane przez technologię cyfrową, Komisja Europejska przeprowadzi kampanię pt. Tydzień e-Umiejętności w terminie 26-30 marca 2012. Jako część tej kampanii, Komisja opracowała ciekawą ofertę dla młodych ludzi pod nazwą konkurs Projekt Pasja.

Zaproszeni do udziału w projekcie są studenci komunikacji, dziennikarstwa i studiów audiowizualnych a także świeżo upieczeni absolwenci uniwersytetów z krajów UE. Projekt Pasja to inicjatywa zaprojektowana, aby zainspirować młodych ludzi do stworzenia ciekawych komunikatów na temat najważniejszy dla młodych absolwentów w Europie - jak zdobyć pracę.

Aby wziąć udział w projekcie, należy stworzyć pracę konkursową na dowolnym nośniku i zarejestrować się na oficjalnej stronie: http://eskills-week.ec.europa.eu/projectpassion. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni płatnym stażem w TBWA, Euronews i korporacji technologicznej i dostaną nagrodę pieniężną w wysokości 1000 EUR (zwycięzcy) i 500 EUR dla zdobywców kolejnych nagród.

Więcej informacji: http://www.digitaleurope.org/ESkillsWeek2012.aspx.facebook