SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


08.07.2012 Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy "Seniorzy na Rowery"

Chcesz aktywnie spędzić weekend z rodziną?
Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym „Seniorzy na Rowery
”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców woj. lubelskiego do udziału w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym pt. „Seniorzy na Rowery”, który odbędzie się w niedzielę 8 lipca 2012 r. Uczestnicy wyruszą w trasę do Nasutowa o godzinie 12.00 z pętli autobusowej na ul. Koncertowej w Lublinie (zapisy przyjmujemy od godziny 11.30). Wcześniej należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną pod linkiem: http://www.lenalubelska.pl/konferencje.html

Po dotarciu na miejsce zapraszamy do udziału w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach: ognisku i pieczeniu kiełbasek, grach oraz zabawach dla małych i dużych, mierzeniu alkogogli - czyli praktycznej nauki zachowania zasad bezpieczeństwa na drodze, przejazdu bryczką, nauki strzelania z łuku oraz konkursów z nagrodami.


Pierwsze 120 osób otrzyma od organizatorów kamizelki odblaskowe.facebook