SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


04.07.2013

Ministerstwo Gospodarki, Ambasada Republiki Chorwacji w Polsce oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają na Polsko-Chorwackie Forum Gospodarcze 4 lipca 2013 r.

Ministerstwo Gospodarki, Ambasada Republiki Chorwacji w Polsce oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają do udziału w Polsko-Chorwackim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniu 4 lipca (czwartek) 2013 r. w Warszawie.

Impulsem do organizacji Forum jest wejście Chorwacji do Unii Europejskiej, które nastąpi w dniu 1 lipca 2013 r. zgodnie z Traktatem Akcesyjnym podpisanym w dniu 9 grudnia 2011r. przez Republikę Chorwacji i UE.

Forum gospodarcze będzie miejscem wymiany poglądów i doświadczeń w zakresie dwustronnej współpracy gospodarczej, jak również okazją do bezpośrednich kontaktów pomiędzy przedsiębiorstwami polskimi i chorwackich.

DO POBRANIA : Program w załączeniu / MSWord


Forum odbędzie się w: Ministerstwie Gospodarki
Sala Pod Kopułą (wejście od ulicy Wspólnej)
Plac Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa, Polska


Termin: 4 lipca 2013 (czwartek) w godzinach 10.30 -14.30

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Forum prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie Ministerstwa Gospodarki: http://www.mg.gov.pl/node/18541

Na zgłoszenia czekamy do 2 lipca 2013 r.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia.

Więcej informacji: Weronika Mikołajczuk
Departament Promocji i Współpracy Dwustronnej Ministerstwa Gospodarki
e-mail: weronika.mikolajczuk@mg.gov.pl


ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE!
Tłumaczenie symultaniczne na język polski i chorwacki.


Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
facebook