SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


16.10. 2013 r. W pogoni za pracą - mobilność w poszukiwaniu zatrudnienia w UE. Korzyści i koszty mobilności zawodowej Polaków"

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na debatę pt.: "W pogoni za pracą - mobilność w poszukiwaniu zatrudnienia w UE. Korzyści i koszty mobilności zawodowej Polaków", która odbędzie się 28 października (poniedziałek) w warszawskiej siedzibie BIPE (ul. Jasna 14/16a) w godzinach 9.30 - 12.00.

W dyskusji udział wezmą posłowie do Parlamentu Europejskiego, eksperci uniwersyteccy, rządowi oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, pracodawców i Komisji Europejskiej. Do zabrania głosu zapraszamy także obecnych na sali gości.

Debatujący podejmą próbę odpowiedzi na pytania dotyczące mobilności Polaków na unijnym rynku pracy oraz uznawaniu ich wykształcenia i kwalifikacji zawodowych w innych krajach UE. Zaprezentują także działania instytucji europejskich na rzecz wyrównywania szans na unijnym rynku pracy.

Będzie to pierwsza z cyklu debat realizowanych w ramach kampanii informacyjnej PE przed wyborami europejskimi, dotyczących najważniejszych wyzwań i problemów w UE. Debaty będą odbywać się do lutego przyszłego roku.

Prosimy o potwierdzanie udziału w wydarzeniu do dnia 23 października b.r.
mailem, na adres epwarszawa@ep.europa.eu<mailto:epwarszawa@ep.europa.eu>facebook