SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


04-03-2014 Na facebooku z Mikaelem Gustafssonem, o walce z przemocą wobec kobiet

Wiele Europejek pada ofiarą przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej ze strony mężczyzn. Co można zrobić, by wyeliminować to zjawisko? Już w środę, nasi facebookowi fani będą mieli szansę zapytać o to szefa parlamentarnej komisji ds. praw kobiet i równouprawnienia Mikaela Gustafssona (GUE/NGL). Na Twoje pytania czekamy od 13:30!


8 marca każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Tegoroczne obchody skupiać się będą na problemie przemocy, z jaką spotykają się panie każdego dnia, na całym świecie.

Komisja ds. praw kobiet i równouprawnienia, kierowana przez Mikaela Gustafssona, która opracowała rezolucję przedstawiającą sposoby na powstrzymanie agresji względem drugiej płci oraz określająca paneuropejskie możliwości pokonania problemu (PE przyjął ją podczas drugiej lutowej sesji plenarnej).

Już w środę o 13:30, Mikael Gustafsson będzie czekał na Twoje pytania podczas naszego facebookowego czatu. Wirtualne spotkanie potrwa 45 minut.

https://www.facebook.com/europeanparliament?fref=ts

PEfacebook