SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


03-03-2014 A co jest na Twojej liście życzeń dla Europy?

Jakiej chcesz Europy? 4 lutego, Parlament Europejski współorganizuje wraz z Europejskim Rzecznikiem Praw Obywatelskich interaktywne spotkanie “Twoja lista życzeń dla Europy”, dające szansę obywatelom UE na wyrażenie oczekiwań względem polityki wspólnej Europy na najbliższe pięć lat. Transmisja na żywo na naszej stronie od 9:00. Pytania, oczekiwania i życzenia można wysyłać za pomocą Twittera, używając hashtaga #EUwishlist.


W spotkaniu organizowanym przez Parlament Europejski i Europejskiego Ombudsmana Emily O’Reilly, weźmie udział przewodniczący PE Martin Schulz oraz szef Komisji Europejskiej José Manuel Barroso.

Wydarzenie pomoże Emily O'Reilly na stworzenie jeszcze przed majowymi wyborami europejskimi, specjalnej listy oczekiwań obywateli wobec liderów UE, na najbliższe pięć lat.

Śledź wydarzenie na żywo! Link do transmisji umieściliśmy po prawej stronie. Aby wziąć udział w interaktywnej części, wystarczy wysłać swoje życzenie dla Europy za pomocą Twittera, z użyciem hashtaga #EUwishlist.


PEfacebook