SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


05-03-2014 European Youth Event: nie możesz pojawić się w Strasburgu? Nie wszystko stracone!

Tysiące młodych Europejczyków zgłosiło się na organizowany w maju European Youth Event – EYE 2014. Ci, którzy nie mogą do nas dołączyć w Strasburgu, nie muszą się martwić: będzie sporo innych sposobów na wzięcie udziału w imprezie, a my zapewnimy, że głos wszystkich z was zostanie usłyszany! Więcej o zbliżającym się wydarzeniu dla młodych poniżej!

European Parliament / European Youth Event 2014
http://www.europarl.europa.eu/eye2014/en/news/news.html

Tysiące razem z nami!


Tysiące młodych ludzi z każdego zakątka Europy, w tym krajów sąsiedzkich i kandydackich, zgłosiło się na organizowane przez nas specjalne majowe spotkanie w Strasburgu. Szkoły, uniwersytety i organizacje młodzieżowe pomogły nam w złożeniu list obecności i procesie rejestracji.

Ci, którzy przegapili deadline, lub z jakiegokolwiek innego powodu nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu, nie muszą się tym martwić. Ich głos wciąż zostanie wysłuchany – każdy będzie mógł śledzić EYE 2014 online. Będziemy transmitować warsztaty, dyskusje oraz występy na naszej stronie, a udział w debacie zapewniony będzie dzięki Twitterowi. Moderatorzy będą wybierać najlepsze pytania spośród tych nadesłanych z odpowiednim hashtagiem i wykorzystają je podczas spotkań na żywo.

Mobilnie


Transmisje na żywo, wraz z tweetami i zdjęciami z serwisu Instagram będą wyświetlane na ekranach rozmieszczonych na terenie zarezerwowanym dla EYE 2014. Już w kwietniu udostępnimy także specjalną aplikację mobilną z informacjami o wydarzeniach, mapą oraz informacjami o każdym z mówców.

Teraz musimy się trochę pochwalić: interakcje online zawsze były mocną stroną Parlamentu Europejskiego. Niemal 70 proc. posłów ma swoją prywatną stronę, a 60 proc. z nich jest aktywnych każdego dnia na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Nasze facebookowe konto zgromadziło już prawie 1 300 000 fanów. Chętnie się z Wami spotkamy także "w realu"!facebook