SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


23-04-2014 PE w pudełku - parlamentarna aplikacja na tablety już online!

Staramy się docierać z naszymi informacjami wszędzie, bez względu na nośniki informacji. Dlatego kolejnym krokiem było stworzenie, parlamentarnej aplikacji na tablety. Dowiedz się, nad czym pracuje i czego dokonał Parlament Europejski do tej pory - zaglądaj do „pudełek” z aktualnościami i najważniejszymi informacjami o majowych wyborach, stwórz własną skrzynkę z najciekawszymi tematami, a dla zabawy zmierz się z europejskim quizem. “Box your EP” jest już online!


Aplikacja jest dostępna w 24 językach UE, w wersjach na iPady i tablety wykorzystujące system Android. Dzięki niej, w łatwy, przystępny i przede wszystkim ciekawy sposób, dowiesz się o wszystkim, co robi Parlament Europejski.

Odkryj pudełka


Otwórz pudełka tematyczne, by poznać najświeższe informacje w takich dziedzinach jak poprawa codziennego życia obywateli UE, ochrona środowiska czy walka z bezrobociem. Wszystkie teksty pochodzą z naszego portalu - www.europarl.europa.eu.

W Europudełku znajdziesz wszystkie informacje dotyczące poszczególnych krajów UE, europosłów i ich aktywności w mediach społecznościowych, daty wyborów oraz dokładne informacje dotyczące głosowania.

Stwórz własne pudełko


Wybierz to, co ma się w nim znaleźć, jego kształt i kolor. Swoim pudełkiem, zawierającym informacje o tym, co dla Ciebie najważniejsze, możesz pochwalić się znajomym w mediach społecznościowych. Jeśli masz chwilę, zajrzyj do tych, stworzonych przez innych, a może znajdziesz coś ciekawego...

Bierz udział w umieszczonych w aplikacji grach, łącz się z Facebookiem i Twitterem za pomocą aplikacji, promuj swoje pudełka i zaglądaj do tych, stworzonych przez przyjaciół. Im więcej interakcji, tym więcej wyjątkowych nagród – odznak i dodatkowych elementów, dzięki którym jeszcze bardziej możesz spersonalizować interfejs aplikacji na swoim tablecie.

ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK