PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
email:
europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl
Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.23-04-2014

PE w pudełku - parlamentarna aplikacja na tablety już online!

Staramy się docierać z naszymi informacjami wszędzie, bez względu na nośniki informacji. Dlatego kolejnym krokiem było stworzenie, parlamentarnej aplikacji na tablety. Dowiedz się, nad czym pracuje i czego dokonał Parlament Europejski do tej pory - zaglądaj do „pudełek” z aktualnościami i najważniejszymi informacjami o majowych wyborach, stwórz własną skrzynkę z najciekawszymi tematami, a dla zabawy zmierz się z europejskim quizem. “Box your EP” jest już online!


Aplikacja jest dostępna w 24 językach UE, w wersjach na iPady i tablety wykorzystujące system Android. Dzięki niej, w łatwy, przystępny i przede wszystkim ciekawy sposób, dowiesz się o wszystkim, co robi Parlament Europejski.

Odkryj pudełka

Otwórz pudełka tematyczne, by poznać najświeższe informacje w takich dziedzinach jak poprawa codziennego życia obywateli UE, ochrona środowiska czy walka z bezrobociem. Wszystkie teksty pochodzą z naszego portalu - www.europarl.europa.eu.

W Europudełku znajdziesz wszystkie informacje dotyczące poszczególnych krajów UE, europosłów i ich aktywności w mediach społecznościowych, daty wyborów oraz dokładne informacje dotyczące głosowania.

Stwórz własne pudełko

Wybierz to, co ma się w nim znaleźć, jego kształt i kolor. Swoim pudełkiem, zawierającym informacje o tym, co dla Ciebie najważniejsze, możesz pochwalić się znajomym w mediach społecznościowych. Jeśli masz chwilę, zajrzyj do tych, stworzonych przez innych, a może znajdziesz coś ciekawego...

Bierz udział w umieszczonych w aplikacji grach, łącz się z Facebookiem i Twitterem za pomocą aplikacji, promuj swoje pudełka i zaglądaj do tych, stworzonych przez przyjaciół. Im więcej interakcji, tym więcej wyjątkowych nagród – odznak i dodatkowych elementów, dzięki którym jeszcze bardziej możesz spersonalizować interfejs aplikacji na swoim tablecie.

PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
PROWADZONY JEST PRZEZ EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ - FUNDACJĘ NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
 europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl 

WEBMASTER: © 2005-2017 STUDIO EM

home DO GÓRY