SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


29-04-2014 Piknik rodzinny - 10 lat Polski w UE

Zbliżamy się do 10 rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej. W związku z tym wydarzeniem na początku maja rozpocznie się ogólnopolska akcja pt. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich".

Za ich organizację odpowiada Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w partnerstwie z Telewizją Polską SA oraz Urzędami Marszałkowskimi, w tym z Lubelskim Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie. Wspomniana rocznica będzie doskonałą okazją do prezentacji projektów zrealizowanych przy wsparciu funduszy europejskich w województwie lubelskim.

„Dni Otwarte" rozpoczynają się 1 maja br. W naszym województwie rozpoczną się one od pikniku rodzinnego, organizowanego na Placu Zamkowym w Lublinie. Na pikniku zaprezentują się m.in. Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Ponadto odbędą się m.in. pokazy ratownictwa medycznego i drogowego z wykorzystaniem sprzętu dofinansowanego z funduszy europejskich, degustacje potraw regionalnych i wyrobów piekarniczo-cukierniczych.

Wśród wystawców nie może zabraknąć także stoisk Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin oraz Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Lublinie. Na scenie przed lubelskim Zamkiem wystąpią z kolei m.in. kabaret „Świerszczychrząszcz" ze Szczebrzeszyna oraz zespół „Bracia" z Lublina.

Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie:
http://www.rpo.lubelskie.pl/front/page/get/736/

Fundusze Europejskie w województwie lubelskim

facebook