SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


06-05-2014 Wehikuł czasu: przenieś się do Europy 1979 r.

Kto pamięta rok 1979? Czasy, gdy telefony komórkowe śniły się jedynie producentom Star Treka, a na granicy stało się w kilkugodzinnej kolejce? Od dziś możesz wybrać się w szybką podróż w czasie, zobaczyć, jak wyglądało życie 35 lat temu. Co się zmieniło w ciągu tych lat dzięki Parlamentowi Europejskiemu?


Aplikacja pokazuje to samo mieszkanie, równocześnie w dwóch rzeczywistościach – roku 1979 – momentu pierwszych bezpośrednich wyborów do PE oraz dziś. Zajrzyj w każdy kąt, poruszaj meblami, rzeczami pozostawionymi na widoku i odkryj, jak euro, strefa Schengen czy prawa konsumenta odmieniły Europę.

Wycieczkę możesz odbyć zarówno na komputerze, jak i tablecie, we wszystkich językach unijnych.
Podziel się aplikacją ze znajomymi, lub umieść na swojej stronie (dostępne wkrótce!).

Unijny wehikuł czasu znajdziesz na stronie wyborów europejskich.
facebook