SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


3-07-2014 Konkurs fotograficzny pt. „Turcja w obiektywie”

Gorąco zachęcamy mieszkańców naszego województwa do udziału w konkursie fotograficznym, pt. „Turcja w obiektywie”.

W bieżącym roku przypada rocznica 600-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Turcją. Wbrew pozorom ze wspomnianym krajem łączą Polskę nie tylko silne więzi polityczne, ale także bliskie relacje handlowe i kulturalne. Z tej okazji ogłaszamy konkurs fotograficzny, który przybliży nam wiedzę na temat omawianego państwa.

Przedmiotem fotografii, które wezmą udział w konkursie będą obiekty lub widoki uwiecznione podczas Państwa wyjazdu do Turcji. W konkursie fotograficznym może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, który ukończył 18 lat i nie jest profesjonalnym fotografem ani nie wykonuje fotografii komercyjnych.

Zwycięzca naszego konkursu otrzyma tablet. Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają torby oraz upominki ufundowane przez organizatorów, czyli Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie. Partnerem przedsięwzięcia jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Lublinie.

Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie.
Zdjęcia wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym prosimy przesyłać na adres: rodm@rodm-lublin.pl w terminie do 5 września 2014 roku do godziny 16.00.

Przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Andrzej Skórski,
tel. 81 536 10 94, e-mail: a.skorski@rodm-lublin.pl.

DO POBRANIA:
Regulamin konkursu / PDF
Formularz zgłoszeniowy / MSWordfacebook