SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


18-07-2014 Skarby Europy: odkryj sekrety razem z nami i Foursquare

Opuszczona trasa kolejowa, zamki z piasku i posowiecki bunkier – w zeszłym roku przygotowaliśmy dla Was specjalną listę 28 miejsc wartych odwiedzenia w każdym z krajów członkowskich. W tym roku idziemy za ciosem i prezentujemy nowe lokacje, których nie można przegapić! Odkryj Europę na nowo – w świecie wirtualnym lub realnym, z nami i Foursquare.

Foursquare to mobilna aplikacja pozwalająca wyszukiwać rady i opinie o miejscach znajdujących się niedaleko Ciebie – nie ważne czy to restauracja, czy park narodowy – za każdym razem dowiesz się czegoś ciekawego, a i sam także możesz zostawić przydatne wskazówki kolejnym odkrywcom.

Zeszłoroczna lista intrygujących miejsc w Europie cieszyła się sporą popularnością. W tym roku idziemy za ciosem – znaleźliśmy nowe, nieznane skarby Unii Europejskiej i oddajemy listę w Wasze ręce. Od niezwykłych krajobrazów po zamki z piasku i skanseny – zapisz sobie naszą listę i wyrusz jej śladami.

Nasze listy obejrzało już ponad 30 tysięcy osób. Wskazówki, które umieszczamy na Foursquare (obecnie ponad 300) wyświetlone zostały ponad 123 tysiące razy. Dołącz do naszego 20-tysięcznego grona fanów!
facebook