PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
email:
europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl
Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.6.10.2014
#EPhearings2014: dzień piąty na żywo

Parlamentarne wysłuchania komisarzy wkraczają w ostatnią fazę – przed nami dwa dni i sześcioro kandydatów na najważniejsze stanowiska w KE. Dziś z posłami spotkają się kandydaci na wiceprzewodniczących - Valdis Dombrovskis, Alenka Bratušek, Andrus Ansip i wysoka przedstawiciel UE do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federica Mogherini. Spotkania będą transmitowane na żywo na naszej stronie.

Wysłuchania kandydatów na komisarzy rozpoczęły się w poniedziałek, 29 września i zakończą 7 października. Podsumowania spotkań dostępne są na naszej platformie Storify.

Dziś - 6 października - odbędą się wysłuchania:Śledź wysłuchania na żywo!

Tweety na żywo z wysłuchań kandydatów na komisarzy można znaleźć na kontach komisji parlamentarnych.

Pierwsze reakcje grup politycznych na stronach: EPLS&DEKRALDEGUE/NGLZieloni/WSE i EFDD.

Przegapiłeś wysłuchanie? Przeczytaj nasze podsumowanie na Storify i znajdź wszystkie informacje na Twitterze za pomocą hashtaga #EPhearings2014.