PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - LUBLIN
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin; tel. +48 81 536 10 93, fax: +48 81 534 61 92
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
email:
europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl
Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.7.10.2014
#EPhearings2014: dzień szósty na żywo

Przed nami trzy kolejne wysłuchania kandydatów na komisarzy - przed parlamentarnymi komisjami staną Jyrki Katainen, Frans Timmermans oraz - po raz drugi - Jonathan Hill. Posiedzenia komisji prowadzących wysłuchania będą transmitowane na żywo na naszej stronie. Śledź wydarzenia w internecie z wykorzystaniem #EPhearings2014!

Wysłuchania kandydatów na komisarzy rozpoczęły się w poniedziałek, 29 września. Podsumowania posiedzeń dostępne są na naszej platformie Storify.

Dziś - 7 października - odbędą się wysłuchania:Śledź wysłuchania na żywo!

Tweety na żywo z wysłuchań kandydatów na komisarzy można znaleźć na kontach komisji parlamentarnych.

Pierwsze reakcje grup politycznych na stronach: EPLS&DEKRALDEGUE/NGLZieloni/WSE i EFDD.

Przegapiłeś wysłuchanie? Przeczytaj nasze podsumowanie na Storify i znajdź wszystkie informacje na Twitterze za pomocą hashtaga #EPhearings2014.