SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


02.11.2014 ZAPROSZENIE DO PRZESYŁANIA REFERATÓW: Wyzwania w ramach nowej polityki spójności na lata 2014–2020: debata polityczno-naukowa (Ryga, Łotwa 4–6 lutego 2015 r.)

Zbliżająca się prezydencja łotewska we współpracy z DG REGIO i Stowarzyszeniem Badań Regionalnych organizują konferencję na temat wyzwań w ramach zreformowanej polityki spójności na lata 2014–2020. Konferencja ma się odbyć w Rydze w dniach 4–6 lutego 2015 r. Biorący w niej udział przedstawiciele kręgów naukowych i politycznych mają przygotować bilans wyzwań i szans związanych z polityką spójności na lata 2014-2020. Debaty będą prowadzone w ramach pięciu bloków tematycznych: geografia ekonomiczna i polityka spójności, instytucje i sprawowanie rządów, działania i rezultaty, instrumenty oraz zarządzanie gospodarką UE i polityka spójności.

Termin nadsyłania referatów to 31 października 2014 r.
Termin nadsyłania pełnych wersji papierowych mija 11 stycznia 2015 r.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w portalu Stowarzyszenia Badań Regionalnychfacebook