SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


18.02.2015 Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach programu Euroscola

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce organizuje po raz kolejny konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach programu Euroscola. Zwycięskie klasy szkolne otrzymają dofinansowanie pozwalające im wziąć udział w spotkaniu Euroscoli w Strasburgu w ciągu roku szkolnego 2015/2016. Euroscola to symulacja obrad plenarnych Parlamentu Europejskiego dla młodzieży.

Tym razem zadaniem konkursowym nie jest – jak to było w ostatnich latach – rozwiązanie quizu z wiedzy o UE, lecz nakręcenie filmu na jeden z zaproponowanych tematów.

Na zgłoszenia szkół czekamy do 31 marca 2015 roku.
Poniżej regulamin oraz program dnia Euroscoli (w formacie pdf i word).
Więcej informacji: http://www.europarl.pl/pl/szkoly/konkurs_euroscola.html

A oto link do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/forms/d/1QxFz3ydoDAb73LlS4unAnurTBB5e4PZewLMoVXfOhbY/viewformDO POBRANIA:

regulamin konkursu 2015 wraz z programem dnia - PDF , MSWordfacebook