SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


05.05.2015 Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które rozpoczynają się już  w najbliższy czwartek!
Od 7 do 10 maja czeka na Was wiele atrakcji zorganizowanych przez beneficjentów Funduszy Europejskich. 

Dni Otwarte dają możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść, zwiedzania za darmo lub ze zniżką muzeów, teatrów i innych dofinansowanych instytucji kultury,  pozwalają na bezpłatne uczestnictwo w ciekawych warsztatach  oraz atrakcjach przygotowanych z myślą zarówno o najmłodszych jak i trochę starszych uczestnikach.

Przekonajcie się sami, jak działają Fundusze Europejskie. Zachęcamy do udziału w Opolskim Weekendzie Europejskim podczas, którego na rynku w Głubczycach wystąpią polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej. Miłośnicy kultury i sztuki mogą zajrzeć za kulisy Opery Narodowej w Warszawie lub zwiedzić siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Najmłodszych z pewnością zainteresuje JuraPark w Krasiejowie, gdzie zobaczyć można blisko 250 rekonstrukcji dinozaurów.

To tylko niektóre spośród prawie 1000 atrakcji przygotowanych przez beneficjentów Funduszy Europejskich. 
Wejdźcie na www.dniotwarte.eu i zobaczcie, jak wiele dzieje się wokół nas!

Prawie 1000 atrakcji czeka na Was podczas Dni Otwartych!

Rejs motorówką, ciekawe warsztaty, eksperymenty naukowe oraz zwiedzanie kulis teatrów  – to tylko niektóre z niemal 1000 atrakcji, które czekają na Was podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. We wszystkich wydarzeniach będziecie mogli wziąć udział za darmo lub ze zniżką.

Co będzie się działo?

W trakcie Dni Otwartych Funduszy Europejskich odwiedzicie miejsca dostępne tylko od 7 do 10 maja, nauczycie się nowych rzeczy oraz weźmiecie udział w atrakcjach, które przygotowali dla Was beneficjenci Funduszy Europejskich.


Jak wziąć udział?

Wejdźcie na stronę: www.DniOtwarte.eu i skorzystajcie z wyszukiwarki atrakcji. Znajdziecie się w niej informacje o wszystkich wydarzeniach organizowanych w Polsce. Już dziś zobaczcie, co się będzie działo od 7 do 10 maja. Zapraszamy!

http://dniotwarte.eu/

Promocja na Twitterze: #DniOtwarteFE


Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK