SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


14.12.2015 Szanse i możliwości dla studentów
w ramach programu Erasmus+

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin serdecznie zapraszają studentów lubelskich uczelni na bezpłatne szkolenie poświęcone szansom i możliwościom jakie daje Program Erasmus+.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17.12.2015 r. o godz. 15:00
w siedzibie Fundacji Nowy Staw
(ul. Przechodnia 4, Pałac Parysów, II piętro).

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób mogą skorzystać z możliwości oferowanych przez program Erasmus+, co zrobić aby wyjechać na wymianę w ramach programu, a także jak mogą samodzielnie przygotować wniosek na realizację projektu wymiany młodzieżowej.

Na koniec szkoleń będzie możliwość bezpośrednich konsultacji indywidualnych z prowadzącą, specjalistą z zakresu projektów międzynarodowych.

Osoby zainteresowane są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line.

Zgłoszeń na szkolenie można dokonywać do 16.12.2015 r. do godziny 15.00.
Więcej informacji na temat szkolenia udziela Andrzej Skórski, tel. 81 534 61 91, e-mail: a.skorski@rodm-lublin.plfacebook