SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


Polecamy projekty Europe Direct Lublin oraz ważne wydarzenia dla Unii Europejskiej z dziedzin ekonomii, kultury, funkcjonowania państw i życia społeczeństw oraz poszczególnych obywateli. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, kursów, konsultacji, konkursów, spotkań i materiałów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. W biurze ED do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci i eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej.

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA KRÓTKIEJ ANKIETY ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ EUROPE DIRECT


30.05.2016 Festiwal Piosenki Europejskiej

Już 9 czerwca 2016 roku po raz dziewiąty Punkt Informacji Europejskiej - Europe Direct Lublin wraz z Gimnazjum im. Marii Curie - Skłodowskiej w Łucce organizuje Festiwal Piosenki Europejskiej, angażując do wspólnej zabawy młodzież z gimnazjów powiatu lubartowskiego i lubelskiego.

Do tej pory wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i integrowało młodzież w duchu współzawodnictwa i wspólnej zabawy. Jest to również znakomita okazja do odkrywania nowych talentów wokalnych. Festiwal będzie odbywał się w trzech kategoriach: piosenka polska, piosenka niemiecka, piosenka angielska. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci pucharów i drobnych gadżetów.


Miejsce odbywania się Festiwalu

Gimnazjum im. Marii Curie - Skłodowskiej w Łucce,
ul. Łucka - Kolonia 125, 21-100 Lubartów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 czerwca 2016 roku.

facebook