SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


09.04.2019 Spotkania z Przedstawicielami Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce

Przedstawicielstwo Forum Młodych Dyplomatów w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zbliżającymi się wyborami europejskimi na spotkania, które odbędą się w dniu 11 kwietnia. W spotkaniach weźmie udział przedstawiciel Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce.


11 kwietnia 2019

Godzina 14:30 - Wydział Politologii
Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

Godzina 17:00 - Centrum Transferu Wiedzy
Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II


Pierwsze z nich odbędzie się o godzinie 14.30 na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (plac Litewski 3, sala 110). Druga okazja do spotkania z przedstawicielem Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce będzie miała miejsce o godzinie 17.00 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, w budynku Centrum Transferu Wiedzy, w sali CTW-56 (Al. Racławickie 14).

Spotkania będą okazją do zapoznania się rolą Parlamentu Europejskiego i tym, jak Parlament i Unia Europejska wpływają na życie codzienne obywateli. Ponadto będzie można dowiedzieć się także na temat ordynacji wyborczej w Polsce oraz tego, jak i gdzie głosować. Porozmawiamy także o tym, jak lublinianie mogą włączyć się w kampanię informacyjną „Tym razem głosuję” i zachęcać przyjaciół, członków rodziny, organizacje pozarządowych do promowania uczestnictwa w wyborach europejskich 26 maja.

ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK