SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


21.08.2019 Kreatywna Europa - nabór projektów

Do 5 września trwa trzeci nabór projektów w ramach programu mobilności i-Portunus .


Trwa ostatni nabór projektów w tej edycji pilotażowego programu mobilności i-Portunus. Konkurs jest adresowany do artystów i osób zawodowo związanych z sektorem kultury (osób indywidualnych lub grup do 5 osób), aktywnie działających w obszarze sztuk performatywnych i/lub wizualnych, będących obywatelami lub legalnymi rezydentami krajów uczestniczących w programie Kreatywna Europa komponent Kultura, zainteresowanych krótkoterminowymi wyjazdami zagranicznymi.

Projekty mobilności powinny dotyczyć:
• współpracy międzynarodowej,
• produkcji wydarzeń artystycznych,
• rozwoju zawodowego.
Zachęcamy do korzystania z możliwości oferowanych przez program!

Projekt mobilności musi dotyczyć jednego projektu (nie można w ramach jednej mobilności zrealizować kilku różnych projektów), musi trwać od 15 do 60 dni i odbyć się w okresie od 11 października do 31 grudnia 2019 roku.

 Szczegóły aktualnego naboru wraz z instrukcją składania wnioskui-Portunus trzeci konkurs

Termin składania wniosków: 5 września 2019 roku do godz. 14.00.

 W kolejnych miesiącach powinny zostać uruchomione kolejne pilotażowe edycje programu i-Portunus, jednak zachęcamy do korzystania już teraz z możliwości oferowanych przez program!Trwają nabory projektów na dwa obszary w ramach działania przygotowawczego Music Moves Europe


  • Professionalisation and Training

Projekty mają przyczynić się do profesjonalizacji, wzrostu wiedzy i umiejętności  młodych zawodowych muzyków. Działania muszą być nakierowane na profesjonalizację i rozwój umiejętności biznesowych niezbędnych do odniesienia sukcesu na rynku muzycznym.
Termin nadsyłania propozycji upływa 31 października 2019 roku.

Wyświetl więcej

  • Co-operation of small music venues

Działania podejmowane w ramach programu mają dotyczyć współpracy pomiędzy małymi i średnimi klubami muzycznymi i służyć zrównoważonej dystrybucji muzyki na żywo. Celem inicjatywy jest zwiększanie roli i tożsamości klubów muzycznych w społeczności lokalnej.
Termin składania wniosków upływa 15 listopada 2019 roku.

Wyświetl więcej
ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK