SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


15.07.2021 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA EUROPEJSKI PIKNIK ROWEROWY!

Wzorem lat poprzednich chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny do uczestnictwa w X jubileuszowej edycji Europejskiego Pikniku Rowerowego, który odbędzie się w Domu Nasutów pod Lublinem (Nasutów 98A). Przejazd rowerowy oraz piknik jest zaplanowany na dzień 31.07.2021 r. i rozpocznie się o godzinie 10.00, na parkingu pod lubelską Galerią Olimp. Właśnie stamtąd wyruszymy wszyscy razem, w liczącą około 15 kilometrów trasę, z Lublina do Nasutowa.

W związku z organizowaną przez nas imprezą zapraszamy również do czynnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu, a mianowicie do zbiórki pieniędzy, które zostaną przekazane dla podopiecznych Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie. Zbiórka będzie prowadzona przez wolontariuszy Bractwa podczas wydarzenia w Nasutowie, co z pewnością przyniesie wspaniały efekt, a tym samym przyczyni się do wsparcia większej liczby osób potrzebujących

Piknik w Nasutowie jest zaplanowany w godzinach od 11.00 do około godz. 15.00. W wydarzeniu udział wziąć może ok 250 osób. Ostateczna liczba uczestników jest uzależniona od wytycznych sanitarno-epidemiologicznych. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. W związku z powyższym zapraszamy do rejestracji, o udziale w Pikniku decyduje kolejność zgłoszeń.


ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W EUROPEJSKIM PIKNIKU ROWEROWYM
ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI POPRZEZ FORMULARZ:
https://forms.gle/R2mNbiFck928ugPo6


Podczas Pikniku uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska informacyjne różnych instytucji m.in. Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie, działającego przy Urzędzie Marszałkowskim, EUROPE DIRECT Lublin, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Ponadto przewidzieliśmy wiele innych, ciekawych atrakcji, jak np. wystawa zabytkowych samochodów, degustacja specjałów przygotowanych przez Dom Nasutów, symulator uczestnictwa w rodeo, pokazy rękodzieła przygotowane przez koła gospodyń wiejskich, znakowanie rowerów, pokazy sztukmistrzów, konkursy europejskie, a także wiele innych.


Organizowane przez nas wydarzenie ma charakter niekomercyjny,
a udział w nim jest bezpłatny dla jego uczestników.


Pytania

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Osobą do kontaktu ze strony EUROPE DIRECT Lublin jest Paulina Haratym-Niścior,
tel. 511 403 17, e-mail: p.haratym@eds-fundacja.pl.


ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK