SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


06.10.2021 EuroChangeMakers

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw i EUROPE DIRECT Lublin organizują Narodowy Hackathon Obywatelski w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach międzynarodowego projektu „EuroChangeMakers”. Jego celem jest znalezienie uczestników, którzy są gotowi na zmianę w Europie!

Projekt ten analizuje przyszłość Europy w trzech głównych kierunkach: włączenie społeczne, zmiany klimatyczne i przestrzeń cyfrowa. Celem hackathonu jest dyskusja uczestników nad problemami, generowanie pomysłów i wspólna praca w zespołach, aby znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że Europa stanie się piękniejszym miejscem do życia! Ważnym punktem jest również opublikowanie i promowanie platformy EuropeanChangeMakers, połączonej z kanałami mediów społecznościowych za pomocą hashtagu #euroCM, która będzie gromadzić wszystkie treści stworzone w ramach projektu: vlogi, opinie, regionalne najlepsze praktyki, rozwiązania dla „przyszłości Europy” oraz nieformalną sieć ECM.

Aż 7 uczestników hackathonu pojedzie na międzynarodowy hackathon w Rumunii i zaprezentuje te pomysły Europie w formie białej księgi z uczestnikami z 18 krajów europejskich.


ZAREJESTRUJ SIĘ - PRZECZYTAJ WIECEJ O PROJEKCIE


WYDARZENIE NA FACEBOOKUARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK