SZUKAJ NA STRONACH EUROPE DIRECT LUBLIN


logo


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej
i zaangażować się w dyskusję dotyczącą jej przyszłości?


20.04.2022 „Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi”

Jesteś studentem lub absolwentem jednej z lubelskich uczelni? A może dopiero wybierasz się na studia? Chciałabyś odbyć staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli albo innej instytucji unijnej? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, to przyjdź na nasze warsztaty!

„Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi” to warsztaty, które organizujemy wspólnie z Krzysztofem Hetmanem Posłem do Parlamentu Europejskiego. Zapraszamy na nie wszystkich studentów i absolwentów lubelskich uczelni oraz młodzież ze szkół średnich z naszego regionu. Warsztaty odbędą się  w dniu 28.04.2022 r. o godz. 10:30 w Auli III, na pierwszym piętrze w budynku Rektoratu UMCS, pl. M. Skłodowskiej-Curie 5. Celem naszego przedsięwzięcia jest przedstawienie młodym ludziom możliwości odbywania staży i aplikowania o pracę w różnych instytucjach Unii Europejskiej. Uczestnicy warsztatów zdobędą praktyczne informacje dotyczące procedury aplikowania o staż/pracę. Ponadto postaramy się zwrócić uwagę na umiejętności oraz kompetencje, nad jakimi należy pracować i na co postawić w swojej edukacji, aby zdobyć pracę w instytucjach europejskich. Odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania udzielą Wam osoby, które od lat pracują w Parlamencie Europejskim.

Zgłoś swój udział poprzez wysłanie na maila biuro@krzysztofhetman.pl następujących danych: imię, nazwisko, nazwa uczelni/szkoły w treści wiadomości wpisując “warsztaty”, przyjdź na warsztaty i weź udział w konkursie. Nagrodą jest 6-tygodniowy, płatny staż w moim Biurze Poselskim w Brukseli! Więcej informacji o naszym wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej https://krzysztofhetman.pl/warsztaty-staze-i-praca-w-instytucjach-ue-instrukcja-obslugi/
ARCHIWUM
EUROPE DIRECT
LUBLIN

PROSZĘ WYBRAĆ ROK